• PL
  • UK
  • PL
Zdjęcie PL

Produkty Revitalash

Wynalazcą receptury Revitalash® jest doktor Michał Brinkenhoff. Był to specjalny prezent dla jego żony Gayle, która zachorowała na raka piersi.
Agresywna chemioterapia uszkodziła jej piękne rzęsy, które stały się rzadkie i kruche. Intensywne poszukiwania naukowe doktora Brinkenhoffa i zespołu utalentowanych chemików oraz kosmetologów doprowadziły do opracowania takiej receptury produktu, dzięki której rzęsy Gayle po okresie pięciu tygodni zastosowania, stały się witalne i piękne.

Produkty marki Revitalash są dostępne wyłącznie w autoryzowanych gabinetach medycyny estetycznej i spa.

Odżywcza suplementacja Nouriche™ Eyelash Conditioner 3,75 ml

Nowa odżywcza suplementacja NOURICHE™ jest dedykowana osobom o bardzo wrażliwej oprawie oczu i osłabionych rzęsach. Po intensywnej kilkumiesięcznej kuracji RevitaLash® Advanced można kontynuować kurację tą samą odżywką kilka razy w tygodniu lub zamiennie zastosować codziennie NOURICHE™ jedynie w celu podtrzymywania efektu.

Głównym zadaniem odżywki RevitaLash® Advanced jest kompleksowa intensywna kuracja, która aktywnie pobudza do wzrostu bardzo słabe, zniszczone i wymagające natychmiastowej regeneracji rzęsy. Natomiast nowa linia NOURICHE™ ma za zadanie suplementować i nawilżać rzęsy mocą odżywczego aloesu, witamin, aminokwasów i opatentowanego kompleksu nanopeptydów.

Spotlight Highlighting Pencil RevitaLash®

Zaczarowany ołówek do rozświetlania urody

Dzięki RevitaLash® SPOTLIGHT HIGHLIGHTING PENCIL optycznie powiększymy oczy, nasze cienie i róż będą idealnie trzymały się przez cały dzień, a usta staną się bardziej wydatne...

Neutralny kolor jest odpowiedni dla wszystkich odcieni skóry. Zawiera witaminę E i aloes, które odżywiają skórę wygładzają oraz wspomagają proces odnowy.

RevitaLash® FINELINE PRIMER

Delikatna i jedwabista emulsja opracowana tak, aby zmienić się w doskonały podkład, który sprawi, że drobne linie i zmarszczki na powierzchni skóry staną się miękkie i mniej widoczne, poprawi się kontur twarzy, skóra będzie gładka i elastyczna.

Ekstrakt z brązowych alg stymuluje syntezę kwasu hialuronowego i uaktywnia się jako „wymiatacz” wolnych rodników, chroni skórę przed utratą elastyczności oraz sprężystości. Trójgliceryd kaprynowy spowalnia utratę wody przez tworzenie specjalnej bariery na powierzchni skóry. Wykorzystuje kuliste odbicie światła i efekt rozproszonego suchego proszku, które dodają skórze gładkiego, zrelaksowanego wyglądu. Natychmiast wygładza powierzchnię skóry, minimalizuje cienie i drobne niedoskonałości. Cienkie linie i zmarszczki stają się mniej widoczne i delikatniejsze. Jednocześnie skóra pozostaje gładka, elastyczna i miękka.

RevitaLash® Volumizing Primer 7,39ml

RevitaLash® Volumizing Primer 7,39ml

Niebieski podkład do rzęs RevitaLash®

Pielęgnuje i przygotowuje rzęsy do aplikacji tuszu. Wygładza rzęsy, ułatwiając nałożenie mascary oraz pokrywa rzęsy jedwabiście matową formułą, dzięki której tusz trzyma się lepiej.

Primer odżywia rzęsy i chroni je przed łamaniem. Podkręca i układa rzęsy. Potęguje efekt tuszu do rzęs oraz wydłuża jego trwałość. Niebieski kolor sprawia, że oczy wyglądają na większe i bardziej błyszczące. Podkreśla kolor oczu i wzmacnia kolor tuszu.

Eyelash Conditioner RevitaLash® Advanced 2,0ml

Odżywka stymulująca wzrost rzęs

Trzymiesięczna kuracja sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze. RevitaLash® Eyelash pozwala odbudować uszkodzone rzęsy i brwi oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu.

Opakowanie 2,0 ml wystarcza na ponad 3 miesiące codziennej kuracji!

Jakiej kuracji potrzebują twoje rzęsy

pobierz jaka-kuracja-twoje-rece.pdf jaka-kuracja-twoje-rece.pdf

Zestaw rozkwitający Revitalash

pobierz rozkwitajacy_zestaw.pdf rozkwitajacy_zestaw.pdf

Cennik detaliczny produktów marki Revitalash.

pobierz cennik-revitalash.pdf cennik-revitalash.pdf

Zaczarowana promocja Revitalash

pobierz zaczarowana-promocja-revitalash.pdf zaczarowana-promocja-revitalash.pdf
fb