• PL
  • UK
  • PL

Kosmetologia

Manicure, pedicure

Manicure klasyczny

Manicure jest zabiegiem pielęgnacyjnym i upiększającym, któremu poddawane są płytki paznokci i skóra dłoni. Polega na usunięciu suchych skórek wokół płytki paznokcia, nadaniu paznokciom odpowiedniego kształtu poprzez opiłowanie, pomalowaniu ich wzmacniającą bazą oraz lakierem. W naszym salonie mogą Państwo wybierać spośród kilkudziesięciu kolorów lakierów marki OPI. Polecany jest zarówno kobietom jak i mężczyznom, osobom które cenią zadbany wygląd oraz tym, które mają problem z nierówną płytką paznokci. Opcjonalnie można go wykonać także z regenerującą kąpielą dłoni w ciepłej parafinie, która odżywi skórę dłoni.

Manicure pozwala osiągnąć nieskazitelny wygląd dłoni, skóra jest dobrze nawilżona i wygładzona, a płytka paznokcia równa i pełna blasku.

Manicure hybrydowy

Trwały manicure marki CND Shellac™ przeznaczony dla wszystkich Pań, które cenią sobie czas i zadbany wygląd dłoni. Jest to metoda stylizacji naturalnych paznokci, w której wykorzystuje się specjalne preparaty i lakiery utwardzane w lampie UV. Unikatowa receptura kosmetyków sprawia, że ten rodzaj manicure prezentuje się pięknie przez okres ok. 3 tygodni nawet przy wykonywaniu codziennych prac domowych. Idealny dla Pań, które są aktywne, dużo pracują i nie mają czasu by co kilka dni powtarzać zabieg tradycyjnego manicure. Polecamy go kobietom wybierającym się na wczasy, by przez cały wypoczynek miały piękne lśniące paznokcie i w pełni korzystały z wolnych chwil. Jest też doskonałym rozwiązaniem dla zestresowanych przed ważnymi wydarzeniami w życiu (np. ślubem, spotkaniem businessowym), gdzie potrzebują mieć pewność, że wszystko jest perfekcyjnie przygotowane włącznie z ich wizerunkiem.

Jego wykonanie nie jest zbyt skomplikowane i zajmuje niewiele więcej czasu od tradycyjnego manicure, trwa ok. 60 min. Po opiłowaniu płytki paznokcia w celu nadaniu jej pożądanego kształtu precyzyjnie usuwa się narastające skórki. Na tak przygotowaną płytkę nakłada się specjalną bazę, którą utwardza się przez 2 minuty w lampie UV, wzmacnia ona paznokieć i łączy go z lakierem hybrydowym. Następnie nakłada się dwie warstwy lakieru, także utwardzając je w lampie UV po 2 min. Na koniec, by nadać całości niebywały połysk, nakładana jest warstwa wierzchnia zabezpieczająca. Po jej utwardzeniu oraz przemyciu specjalnym płynem paznokcie są już piękne i gotowe, nie trzeba czekać aż wyschną.

Dzięki lakierom hybrydowym uzyskujemy długotrwały (nawet do 3 tygodni) efekt nieskazitelnego manicure. Lakier hybrydowy nie odpryskuje, nie rysuje się, ani nie łuszczy, a pomalowane nim paznokcie przez cały czas są wzmocnione, utrzymują intensywny kolor oraz są odporne na uszkodzenia, przepięknie lśnią i nie matowieją.

Pedicure

Jest to zabieg pielęgnacyjny i upiększający płytki paznokci oraz skórę stóp. Dzięki użyciu profesjonalnej frezarki pochłaniającej pył pozwala na usunięcie suchej skóry, zrogowaceń, pęknięć i deformacji spowodowanych uciskiem butów. Kompleksowy zabieg wygładza skórę stóp, przywraca stopom uczucie lekkości, a paznokciom idealnie równy kształt. Owocowy ekstrakt i aromat obecny w produktach pielęgnacyjnych (peelingu i kremie) odpręża, odświeża i relaksuje.

Po zabiegu pedicure szorstka i zniszczona skóra stóp jest zregenerowana i elastyczna, przywrócona jest jej aksamitna miękkość. Usunięte są modzele oraz brzegi wrastających paznokci. Uzyskujemy efekt lekkich stóp i zadbanych płytek paznokci.

Pedicure hybrydowy

To trwały sposób malowania paznokci marki CND Shellac™ przeznaczony dla wszystkich Pań, które cenią sobie czas i zadbany wygląd stóp. Jest to metoda, w której wykorzystuje się specjalne preparaty i lakiery utwardzane w lampie UV. Unikatowa receptura kosmetyków sprawia, że ten rodzaj pedicure prezentuje się pięknie przez okres ok. 4 tygodni. Jest idealny dla Pań, które są aktywne sportowo, dużo pracują i nie mają czasu by co kilka dni powtarzać zabieg tradycyjnego malowania paznokci. Polecany dla kobiet wybierających się na wczasy, by przez cały wypoczynek miały piękne lśniące paznokcie i w pełni korzystały z wolnych chwil oraz dla zestresowanych przed ważnymi wydarzeniami w życiu (np. ślubem, spotkaniem businessowym), gdzie potrzebują mieć pewność, że wszystko jest perfekcyjnie przygotowane włącznie z ich wizerunkiem.

Jego wykonanie nie jest zbyt skomplikowane i zajmuje niewiele więcej czasu od tradycyjnego pedicure, trwa ok. 75 min. Po pielęgnacji skóry stóp piłowana jest płytka paznokcia w celu nadaniu jej pożądanego kształtu, narastające skórki są precyzyjnie usuwane. Na tak przygotowaną płytkę nakłada się specjalną bazę, którą utwardza się przez 2 minuty w lampie UV, wzmacnia ona paznokieć i łączy go z lakierem hybrydowym. Następnie nakłada się dwie warstwy lakieru także utwardzając je w lampie UV po 2 min. Na koniec, by nadać całości niebywały połysk, nakładana jest warstwa wierzchnia zabezpieczająca. Po jej utwardzeniu oraz przemyciu specjalnym płynem paznokcie są już piękne i gotowe, nie trzeba czekać aż wyschną.

Dzięki lakierom hybrydowym uzyskujemy długotrwały efekt nieskazitelnego pedicure (nawet 4 tygodnie!). Lakier hybrydowy nie odpryskuje, nie rysuje się, ani nie łuszczy, a pomalowane nim paznokcie przez cały czas są wzmocnione, utrzymują intensywny kolor oraz są odporne na uszkodzenia, przepięknie lśnią i nie matowieją. Największą zaletą jest to, że bezpośrednio po jego wykonaniu spokojnie wkłada się stopy w rajstopy i buty, bez obawy, że odciśnie się od nich, ani nie traci się czasu na czekanie aż porządnie wyschnie.

fb