• PL
  • UK
  • PL
Tu Jesteś: Home » Zespół » Adam Kaleciński

Konsultacje

 od poniedziałku do piątku w godz. 8–10,
po wcześniejszym umówieniu.

Adam Kaleciński – specjalista chirurg

Członek Polskiego Towarzystwa Dermatochirurgii i Dermatologii Estetycznej oraz Towarzystwa Chirurgów Polskich. Założyciel noa clinic. Ukończył Akademię Medyczną we Wrocławiu na kierunku lekarskim.

Odbył staż we wrocławskiej Klinice Chirurgii Ogólnej pod kierownictwem Profesora Bogdana Łazarkiewicza. Karierę lekarską zaczynał na Oddziale Chirurgicznym Specjalistycznego Szpitala im. L. Rydygiera we Wrocławiu. W 1997 roku uzyskał z wyróżnieniem I stopień specjalizacji z Chirurgii Ogólnej i rozpoczął staż na Oddziale Chirurgii Plastycznej we Wrocławiu. Dwa lata później, w 1999 roku został asystentem doktora Henryka Knakiewicza w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej. W międzyczasie był uczestnikiem wielu szkoleń i kursów z zakresu chirurgii plastycznej i dermatologii.

Zdobył certyfikaty stosowania preparatów Dermalive, Botox oraz Exoderm. W 2000 roku wyjechał na rok do Francji, by odbyć staż pod kierunkiem Profesora Pellerina w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w Lille. II stopień specjalizacji Chirurgii Ogólnej uzyskał w 2002 roku, a następnie rozpoczął pracę we własnym gabinecie chirurgii plastycznej we Wrocławiu.

W latach 2004–2005, przebywał w Londynie, gdzie odbył staż w szpitalu Queen Elizabeth Welewyn Garden. Równolegle kontynuował pracę w gabinecie, który wkrótce przekształcił w klinikę chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej Noa Clinic.

Certyfikaty – Adam Kaleciński

fb